fbpx

Czy mycie detailingowe nowych aut ma sens?

800 534 autospakrakow.pl

Każdy nowy samochód tuż po tym, jak zjedzie z taśmy produkcyjnej i trafi w ręce klientów, wygląda doskonale. Przyjemnie się patrzy na lakier, który mieni się różnymi odcieniami, a jego blask jest dostrzegalny z daleka. W środku nic nie jest zabrudzone, nie ma kurzu w zakamarkach, a całe wnętrze przyjemnie pachnie. Chciałoby się zatrzymać taki stan na zawsze, niestety im więcej kilometrów pojawia się na liczniku przebiegu, tym dalej wygląd samochodu oddala się od ideału. Chociaż jest tak w większości przypadków, nie oznacza to, że każde auto czeka taki los. Są sposoby na to, by zatrzymać jego pierwotny wygląd na znacznie dłużej, a przy odrobinie starań, będzie on cieszył oko przez wiele lat. Co należy zrobić, aby samochód zawsze sprawiał wrażenie nowego?

Detailing nowych samochodów

Jeśli zależy Wam na tym, aby nowy samochód świetnie wyglądał dłużej niż tylko przez kilka pierwszych tygodni, powinniście zainteresować się usługami studia auto detailingowego. Dzięki zabiegom wykonywanym w takim miejscu zostanie on zabezpieczony zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Czego można się spodziewać po usługach detailingowych?

Jeśli posiadacie nowy samochód, nie ma potrzeby, by wykonywać korektę lakieru, polerowanie lub renowację wnętrza. W związku z tym auto zostanie bardzo dokładnie umyte, po czym naniesione zostaną specjalne warstwy, które zabezpieczą każdy element karoserii przed brudzeniem się, rysowaniem i odbarwianiem. W tym celu nakłada się powłokę ceramiczną lub woskową. Ponadto, jeśli będziecie mieli takie życzenie, możliwe jest podobne zabezpieczenie elementów znajdujących się pod maską, a także felg i opon. Chociaż są to elementy narażone na zabrudzenia, dzięki powłokom ochronnym utrzymają one swój pierwotny wygląd. Podobnie w środku fotele zostaną pokryte warstwą impregnatu, który będzie chronił je przed poplamieniem, a także zmianą koloru w wyniku kontaktu ze skórą lub kolorową odzieżą. Co więcej, możliwe jest zabezpieczenie wszystkich gumowych, skórzanych i plastikowych elementów kokpitu, dzięki czemu nie pojawią się na nich defekty takie jak rysy lub zadrapania, a kurz będzie się od nich odpychał.

Z całą pewnością inwestycja w powłoki ochronne dla lakieru i wnętrza samochodu jest warta zainteresowania. Cena takich usług często jest ułamkiem kosztów, jakie trzeba ponieść w związku zakupem. Dzięki tym zabiegom nowy samochód będzie robił świetne wrażenie.

Instagram