fbpx
Renowacja lakieru samochodowego

Czy można uniknąć lakiernika? Usuwanie i maskowanie rys

724 483 autospakrakow.pl

Twoja maszyna ma swoje lata i nie prezentuje się już tak spektakularnie, jak tuż po zakupie? A może lakier został zarysowany w wyniku wypadku lub działania wandali? Na szczęście nie musi to oznaczać konieczności malowania całej karoserii na nowo. Jak pozbyć się niechcianych rys i jednocześnie nie przepłacić za usługi lakiernika?

Metody usuwania drobnych i średnich rys z karoserii

Auto Spa Kraków to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy potrafią sprawić, by Twój samochód wyglądał równie okazale, jak w chwili, w której wyjechał z salonu. Oferowane przez nich usługi renowacji lakieru to gwarancja olśniewającego efektu. Możesz być pewien, że karoseria Twojego pojazdu odzyska dawny blask, a wszelkie szpecące ją niedoskonałości zostaną całkowicie usunięte, nie zaś jedynie zamaskowane. W ten sposób zniknie prawdopodobieństwo, że pojawią się one ponownie.

Usługi serwisu obejmują m.in. usuwanie zmatowień i przebarwień na lakierze, a także pozbywanie się żywicy czy śladów po tzw. wżerach. Zatrudnieni w warsztacie fachowcy pozbędą się również hologramów, czyli pozostałych po polerowaniu nieestetycznych smug, które stają się widoczne w wyniku ekspozycji pojazdu na światło słoneczne.

Tym, co zasługuje na szczególną uwagę w ofercie Auto Spa Kraków, jest usuwanie niedoskonałości z użyciem SSR Sprayless Scratch Repair – czyli jedynego w swoim rodzaju opatentowanego odpowiednika lakieru samochodowego, którym specjalista wypełnia rysę, polerując następnie nadwyżkę. Jego wyjątkowe parametry pozwalają na łatwe i szybkie pozbycie się szpecących karoserię zarysowań i odprysków. Co więcej, uzyskany w ten sposób efekt jest trwały i odporny na działanie czynników zewnętrznych, a miejsca, na które nałożono preparat, są niemożliwe do odróżnienia od warstwy oryginalnego lakieru.

Skorzystanie z tej usługi to gwarancja przywrócenia samochodowi świeżego i nowego wyglądu za cenę znacznie niższą niż ta, która wiązałaby się z kompletną wymianą lakieru. Warto przy tym pamiętać, że Auto Spa Kraków to jedyny autoryzowany ekspert SSR na terenie Polski. Firma ma także oddział w Tarnowie.

Instagram