fbpx
czyszczenie tapicerki

Czyszczenie tapicerki po zwierzętach – jak temu podołać?

724 483 autospakrakow.pl

Dbanie o czystość tapicerki w aucie jest niezwykle ważne, ponieważ wpływa ono przede wszystkim na komfort jazdy (nie tylko kierowcy, ale również pasażerów), a także sposób prezentacji auta. Bywa to dosyć kłopotliwe, szczególnie jeśli autem jeżdżą dzieci, które często są „autorami” plam po jedzeniu, napojach czy brudnych butach. Może być to jeszcze trudniejsze, gdy zdarza nam się podróżować z pupilem – usunięcie z tapicerki sierści psa lub kota bywa czasochłonne i frustrujące.

Jak dbać o tapicerkę samodzielnie?

Nie od dziś wiadomo, że żadne domowe próby utrzymania auta w czystości nie zastąpią profesjonalnego czyszczenia detailingowego. Jednak zdarza się, że do terminu wizyty pozostało jeszcze trochę czasu albo w aucie nagle pojawiły się nieestetyczne zabrudzenia. Warto zacząć od odkurzania. Jednak domowy odkurzacz najprawdopodobniej nie poradzi sobie ze zwierzęcą sierścią, ponieważ zwykle wbija się ona między włókna materiału tapicerki. Można wówczas użyć szczotki silikonowej. Czasem pomóc może również rolka samoprzylepna do czyszczenia ubrań.

Zwierzęca sierść a usługi auto detailingowe

W Auto Spa Kraków pozbędziemy się z Państwa auta nie tylko zwierzęcej sierści, ale także innych zanieczyszczeń. Dokładnie odkurzymy tapicerkę oraz wszystkie zakamarki samochodu, używając do tego specjalistycznych odkurzaczy. Nieodłącznym etapem efektywnego czyszczenia auta jest pranie tapicerki. Nasi specjaliści stosują do tego chemię i kosmetyki najwyższej jakości oraz używają dedykowanego do czyszczenia aut specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu z Państwa samochodu znikną nawet najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia. Co ważne, wyczyścimy nie tylko fotele i kanapę, ale również boczki i podsufitki. Obecność zwierząt w aucie to nie tylko zalegająca między włóknami materiału tapicerki sierść, ale często również charakterystyczna woń. Podczas wizyty auta w naszym Auto Spa, usuniemy również wszelkie niepożądane zapachy. Dzięki temu podróżowanie stanie się jeszcze bardziej komfortowe, ponieważ świeże, czyste powietrze pozbawione bakterii i zarazków wpłynie na samopoczucie kierowcy i pozostałych pasażerów. Regularne, profesjonalne czyszczenie auta jest również istotne w celu zachowania jego nienagannej prezentacji. Właśnie dlatego warto pamiętać o regularnym czyszczeniu tapicerki oraz innych elementów samochodu.

Instagram