fbpx

Renowacja skór

Nie tylko samochody z najwyższej półki wyposażone są w skórzaną tapicerkę. Coraz więcej producentów aut za niewielką dopłatę oferuje tego typu wykończenie. Nie dziwi zatem fakt, że aut z takim wyposażeniem jeździ po polskich drogach coraz więcej. Tego rodzaju tapicerka wymaga jednak pielęgnacji. Nasza firma zajmuje się kompleksową renowacją skór. Jeśli tapicerka ze skóry w Twoim samochodzie wymaga renowacji, odwiedź Auto Spa Kraków. Najwyższej jakości środki w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawią, że tapicerka w Twoim samochodzie będzie wyglądała jak nowa.

Na czym polega renowacja skór?

Renowacja skór w samochodzie polega na przeprowadzeniu szeregu zabiegów, dzięki którym tapicerka oraz inne elementy wykonane z tego surowca wyglądają jak nowe. Żeby jednak osiągnąć zamierzony efekt, niezbędne jest dobranie odpowiednich kosmetyków. W naszym salonie dbamy o każdy detal, więc środki stosowane podczas pielęgnacji dobierane są indywidualnie do każdego rodzaju skóry. Jakie zabiegi oferujemy dla poprawy wyglądu skór w pojeździe?

  • Usuwanie zabrudzeń – to jednej z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki któremu usuwane są wszystkie nieczystości.
  • Usuwanie przetarć – skóra ma skłonność do przetarć. Jeśli takowe występują w Twoim samochodzie, usuniemy je w naszym salonie.
  • Usuwanie przebarwień – żółknięcie skór to częsta przypadłość jasnych tapicerek. Przy zastosowaniu odpowiednich środków i narzędzi pozbędziemy się ich z powierzchni skóry.
  • Przywracanie naturalnego koloru – pod wpływem słońca oraz innych czynników skóra potrafi stracić swój naturalny kolor. W Auto Spa Kraków sprawimy, że będzie ona wyglądała jak nowa.
  • Dokładne dopasowanie koloru – jeśli tapicerka foteli lub innych elementów we wnętrzu Twojego auta wymaga uzupełnienia, dobierzemy odpowiednio nowy materiał, którego kolor nie będzie odróżniał się od reszty kabiny.
  • Zabezpieczanie skór – po renowacji skór wewnątrz pojazdu warto je również zabezpieczyć. Tego typu usługi także obejmuje nasza oferta.

Szybka wycena

Tutaj wpisz treść swojego zapytania, abyśmy wiedzieli - w czym dokładnie możemy pomóc

Zgłoś się do nas to

Instagram