fbpx

Zabezpieczenie powłoki lakierniczej

Odpowiednie zabezpieczenie powłoki lakierniczej w samochodzie to jedna z kluczowych zasad, jeśli chcesz, aby nadwozie auta jak najdłużej zachowało swój oryginalny wygląd. Właściwe zakonserwowanie karoserii najlepiej wykonać przy pomocy powłoki ceramicznej Genesis. Jest ona najdoskonalszą powłoką samochodową z tytanu na świecie. Wykorzystuje nową generację powłok ochronnych przeznaczonych do powierzchni samochodowych. Niezwykle długotrwały kryształowy płaszcz działa niczym ochronny pancerz przeciw kwaśnym deszczom, ptasim odchodom, zanieczyszczeniom drogowym, smołom i szkodliwym promieniom UV.

Co daje zabezpieczenie powłoki lakierniczej?

Nałożenie specjalnej powłoki zabezpieczającej lakier jest zalecane szczególnie posiadaczom nowo kupionych samochodów. Dlaczego? Dzięki tego typu zabiegom, jak sama nazwa wskazuje, nadwozie Twojego auta zdecydowanie dłużej zachowa dobrą kondycję. Dzięki specjalnym powłokom lakier pojazdu nie zużywa się tak szybko, więc nie staje się matowy i wyblakły. Oprócz tego samochód jest zdecydowanie bardziej odporny na bród. Po położeniu na niego powłoki ochronnej Genesis, błoto oraz inne nieczystości z jezdni nie przywierają do pojazdu tak intensywnie jak przed zabiegiem. Właśnie dlatego na zabezpieczenie lakieru często decydują się również posiadacze starszych aut, a w rezultacie nie muszą regularnie odwiedzać myjni.

Ochrona przed usterkami mechanicznymi

Nawet niewielkie kamienie odskakujące spod kół poprzedzającego Cię samochodu często potrafią spowodować niemałą skazę na karoserii Twojego auta. Powłoki ochronne lakieru pozwalają nie tylko zabezpieczyć go przed szybszym starzeniem, ale również przed usterkami mechanicznymi. Warto zatem dodać, że gdy korzysta się z technologii Genesis, nadwozie pojazdu staje się o wiele odporniejsze między innymi na zarysowania. Lakier nie jest również tak podatny na odpryski oraz inne tego typu uszkodzenia.

Szybka wycena

Tutaj wpisz treść swojego zapytania, abyśmy wiedzieli - w czym dokładnie możemy pomóc

Zgłoś się do nas to

Instagram