O nas

Idea własnej działalności zrodzona z pasji do pielęgnacji samochodów i osiągania perfekcji skutkuje unikalnym podejściem do naszego Klienta. U nas każdy pojazd traktowany jest indywidualnie i z wyjątkową precyzją by osiągnąć tak oczekiwany efekt. Lata ciężkiej pracy pozwoliły nam poznawać oraz udoskonalać skomplikowane techniki, szczegółowo rozszerzając wiedzę w zakresie usług i produktów profesjonalnej autokosmetyki

W naszym studio używamy tylko starannie wyselekcjonowanych kosmetyków oraz narzędzi. Daje nam to pewność, że użyte specyfiki są absolutnie bezpieczne dla wszystkich powierzchni.  Posiadamy licencję na aplikację ceramicznych powłok ochronnych Nanoshine Ceramic Pro®. Tym samym staliśmy się częścią elitarnej grupy najlepszy firm autodetailingowych w Polsce, oferujących przełomowe rozwiązanie w dziedzinie ochrony lakieru – Ceramic Pro Strong 9H.

ym samym staliśmy się częścią elitarnej grupy najlepszy firm autodetailingowych w Polsce, oferujących przełomowe rozwiązanie w dziedzinie ochrony lakieru – Ceramic Pro Strong 9H.

Pracujemy na najlepszym klasowym sprzęcie Makita, Milwake, Rupes, DeWalt, na kosmetykach renomowanych marek 3M, LCK, Koch Chemie, Zymol.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym w Krakowie punktem usuwania rys i otarć systemem SSR.

Świadczymy pełny zakres usług związanych z wyglądem samochodu. Wszystkie nasze usługi znajdą państwo w zakładce oferta.

Zapraszamy do naszych oddziałów:
Kraków Opolska 12
Tarnów Galeria Gemini