fbpx

Zmiana koloru samochodu

Uwielbiasz swój samochód, jednak potrzebujesz radykalnej zmiany? Nie chcesz go jednak sprzedawać i wymienić na nowszy model? Odmień swoje auto, uczyń je bardziej wyjątkowym, pokaż swój styl, indywidualizm, emocje. Zmień kolor całego auta lub dowolnego elementu. Wybierz jeden z trzystu kolorów lub zleć nam upiększenie go przez stworzenie na jego karoserii dowolnych wzorów. Zmiana koloru na pewno sprawi, że spojrzysz inaczej na swój samochód. Wyrazisz siebie i pokażesz, że lubisz wyróżnić się z tłumu.

Co to jest car wrapping?

Car wrapping to znacznie szybszy i tańszy sposób na zmianę koloru samochodu niż lakierowanie. Na czym dokładnie polega tego typu zabieg? Car wrapping w odróżnieniu od klasycznego lakierowania jest oklejeniem karoserii auta specjalną folią. Jej właściwości pozwalają nie tylko całkowicie odmienić kolor pojazdu, ale również zabezpieczyć lakier. Dzięki specjalistycznych technologiom wykorzystywanym do produkcji folii warstwy lakiernicze samochodu stają się znacznie bardziej odporne na odpryski, zarysowania i tym podobne uszkodzenia. Folie stosowane do car wrappingu, w odróżnieniu od klasycznych naklejek reklamowych naklejanych na nadwozie pojazdu, są o wiele wyższej jakości. Dzięki ich trwałości nie wpływają na nie warunki atmosferyczne, nie gromadzą się pod nimi pęcherzyki powietrza czy nie odklejają się one od lakieru. Niezwykle istotna jest również możliwość przywrócenia oryginalnego koloru w niemalże każdej chwili!

Rodzaje folii do car wrappingu

W car wrappingu wykorzystuje się wiele rodzajów folii. Najczęściej stosowane są folie monomeryczne oraz polimeryczne, a także kalandrowane i wylewane. Każda z nich dobierana jest do konkretnego rodzaju zlecenia. Warto jednak podkreślić, że do osiągnięcia najlepszych i długotrwałych efektów stosowana powinna być wyłącznie folia wylewana, z której korzysta nasz salon. Co ją wyróżnia na tle pozostałych produktów? Przede wszystkim można ją położyć na każdego rodzaju elemencie. Zakrzywienia czy ostre ranty nie stanowią żadnego problemu. Ponadto ze względu na wysoką plastyczność folia wylewana idealnie przywiera do powierzchni karoserii.

 

Szybka wycena

Tutaj wpisz treść swojego zapytania, abyśmy wiedzieli - w czym dokładnie możemy pomóc

Zgłoś się do nas to

Instagram