fbpx

Auto-detailing

Proces rozpoczyna się dokładnym i bezpiecznym umyciu pojazdu.

Nieumiejętne mycie czy osuszanie samochodu to najprostszy sposób, aby zniszczyć lśniący lakier samochodu. W tym niby łatwym procesie pielęgnacji pojazdu kryje się wiele zagrożeń, które często są bagatelizowane przez zwyczajne myjnie samochodowe, które nie przywiązują wagi do ważnych szczegółów. Powstałe w ten sposób defekty jak ryski, zmatowienia, utraty połysku są wyraźnie widoczne w świetle dziennym. Stanowią one prawdziwą zmorę dla wszystkich entuzjastów pięknych aut.

W Naszym salonie Opracowaliśmy procedury luksusowego wieloetapowego procesu mycia pojazdów. Jest on realizowany w sposób staranny i gruntowny, dzięki czemu uporczywe, powierzchniowe zanieczyszczenia zostają całkowicie usunięte.

Po rzetelnym przygotowaniu powierzchni pojazdu możliwa jest gruntowna analiza obecnego stanu lakieru, co jest istotnym elementem dalszych prac. Przy pomocy specjalistycznych urządzeń pomiarowych badamy grubość lakieru i sprawdzamy jakie bezpieczne programy możemy zalecić, by auto odzyskało salonowy wygląd.

Kolejnym etapem analizy powłoki lakierniczej jest dokładna jego ocena przy wykorzystaniu imitatora światła słonecznego, dzięki któremu widać uszkodzenia niewidoczne gołym okiem, jednocześnie dokonywana jest ocena stopnia nasycenia barwy i rodzaju lakieru. Otrzymane w ten sposób wyniki wpływają na planowanie każdego, kolejnego etapu pielęgnacji samochodu. Po analizie powłoki lakierniczej można przystąpić do procesu renowacji To profesjonalny wieloetapowy, skomplikowany proces korekty lakieru gdzie brany pod uwagę jest każdy szczegół. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom jesteśmy w stanie profesjonalnie określić obecny stan lakieru i dopasować do niego najbardziej odpowiedni system renowacji. Nasza firma, w przeciwieństwie do innych usuwa całkowicie uszkodzenia powstałe w lakierze, a nie je tuszuje. Dzięki takiemu działaniu masz pewność, że po naszej renowacji lakieru poprzednie uszkodzenia nie wrócą.

U nas każdy samochód traktowany jest indywidualnie. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują oceny stanu lakieru i każdorazowo dedykują odpowiedni zestaw zabiegów mający przywrócić mu kolor i pierwotny blask.

W następnej kolejności należy odpowiednio zabezpieczyć lakier

Nasi fachowcy pomogą Państwu w doborze odpowiedniej ochrony lakieru. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości woski, które mają właściwości ochronne i nadają mu piękny głęboki połysk. Inną formą zabezpieczenia mogą być najlepsze powłoki ochronne lakieru Ceramic PRO dostępne na rynku światowym z gwarancją ochronną na 2 i 5 lat. Dzięki ostatniemu etapowi Twoje auto otrzyma piękny połysk i na trwałe zabezpieczy lakier.

TAPICERKA I WNĘTRZE

Gdy samochód z zewnątrz prezentuje się doskonale, zaczynamy pracę nad wnętrzem, którego każdy element zostaje poddany starannemu procesowi renowacji, odżywania i zabezpieczania, włączając w to pranie tapicerki, podsufitki.

Regenerację tapicerki skórzanej poprzez czyszczenie lub malowanie w zależności od stopnia zniszczenia.  Dzięki temu tapicerka zachowuje swoją miękkość i sprężystość oraz jest zdecydowanie bardziej odporna na zużycie i zabrudzenia.

W przypadku tkanin, wykładzin i dywaników stosujemy zabezpieczenie specjalnym całkowicie niewyczuwalnym impregnatem chroniącym przed nadmiernym brudzeniem i plamami. Wewnętrzne elementy plastikowe są starannie pielęgnowane i odżywiane.

Proces auto detailingu może trwać od 1 do 4 dni w zależności od zakresu prac związanych z przygotowaniem samochodu. Największą rolę odgrywa tutaj dokładność i dbałość o detale, jak sama nazwa detailingu wskazuje.

Nasze usługi zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

AST auto spa kraków
AST auto spa kraków
AST auto spa kraków
AST auto spa kraków
AST auto spa kraków
AST auto spa kraków
Instagram