fbpx
kupno auta

Zakup używanego auta – co zrobić, żeby znów wyglądało jak nowe?

1024 680 autospakrakow.pl

Kupiłeś używany samochód, ale jego wygląd nie do końca Ci odpowiada? A może marzysz o tym, by odświeżyć kolor lakieru? Musisz wiedzieć, że dziś istnieją sposoby, dzięki którym każdy samochód może wyglądać jak nowy model  kupiony w salonie. Okazuje się zatem, że wcale nie musisz przepłacać i wydawać pieniędzy na nowy samochód, a kupując używane auto, także możesz cieszyć się jego estetycznym i zadbanym wyglądem. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z usług firm zajmujących się auto detailingiem. Dowiedz się, w jaki sposób specjaliści zadbają o Twój samochód oraz co możesz zyskać dzięki ich usługom.

Jak poprawić wygląd używanego samochodu?

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na poprawieniu wyglądu auta wewnątrz, czy na zewnątrz, najlepszą możliwością jest skorzystanie z usług specjalistów, którzy przy wykorzystaniu dobrych jakościowo produktów i specjalistycznych sprzętów kompleksowo zadbają o Twój pojazd. Jeśli Twój dopiero co zakupiony używany samochód ma zabrudzoną tapicerkę, skorzystaj z możliwości jej wyprania. Dzięki temu pozbędziesz się plam po napojach, resztek jedzenia czy sierści zwierząt. Ponadto możesz też skorzystać z pełnej kosmetyki kabiny pojazdu. Detailing wnętrza samochodu to skuteczny sposób na usunięcie kurzu z trudno dostępnych miejsc takich jak np. kratki wentylacyjne oraz dokładne wyczyszczenie i odtłuszczenie przycisków, plastików i kierownicy.

Jeśli Twój samochód ma skórzane fotele, możesz zdecydować się na dokładne czyszczenie i renowację skór. Specjaliści usuną przetarcia i przebarwienia, a nadto przywrócą naturalny kolor obicia. Dodatkowo również przy użyciu specjalnych preparatów zabezpieczą skórę przed uszkodzeniami, które mogą się pojawić w czasie użytkowania. Dzięki takim zabiegom odświeżysz wnętrze, pozbędziesz się nieświeżego zapachu, a nawet całkowicie zmienisz jego wygląd. Poza renowacją wnętrza, postaw też na profesjonalną pielęgnację karoserii. Twój samochód z pewnością zyska na atrakcyjności, jeśli firma auto detailingowa:

  • Usunie hologramy,
  • Usunie zmatowienia lakieru,
  • Pozbędzie się przebarwień,
  • Wyeliminuje ślady po wżerach,
  • Zakryje rysy i przetarcia,
  • Wypoleruje karoserię,
  • Zajmie się renowacją kloszy lamp.

Ponadto po zabiegu możesz skorzystać z możliwości zabezpieczenia swojego auta bezbarwną folią ochronną np. folią zabezpieczająca 3M dostępną w naszym centrum motoryzacyjnym Auto Spa Kraków. Aplikowana folia uchroni lakier przed uszkodzeniami mechanicznymi, w tym odpryskami. Tego rodzaju ochronę można zastosować zarówno na lakier, jak i reflektory czy lusterka. W naszej ofercie istnieje możliwość oklejenia folią całego samochodu lub też najbardziej narażonych na uszkodzenia części takich jaki: maska, nadkola czy progi. Dzięki temu Twój samochód będzie nie tylko odnowiony, ale także odpowiednio zabezpieczony, a Ty będziesz mógł cieszyć się jego atrakcyjnym wyglądem na dłużej.

Instagram