fbpx

Smart repair

Usługa przez wielu nazywana smart repair to nic innego, jak błyskawiczne usunięcie różnego rodzaju zadrapań lakieru. Sprawdza się ona również w przypadku głębszych rys i odprysków, gdy klasyczne polerowanie samochodu jest niewystarczające. Jeśli szukasz salonu, który z najwyższą starannością i przy użyciu najlepszych środku zrealizuje usługę smart repair, odwiedź Auto Spa Kraków. Wybierając nasz salon, masz gwarancję wykonania zadania na najwyższym poziomie.

Jak wykonujemy usługę smart repair?

Przy realizacji zadania, jakim jest usuwanie rys, zadrapań czy odprysków w karoserii auta, bardzo ważne jest zastosowanie odpowiednich środków i narzędzi. Nasza firma wykorzystuje preparat o nazwie SSR Sprayles Scratch Repair. To nic innego jak unikatowy i opatentowany odpowiednik lakieru samochodowego o specjalnych właściwościach, który zapewnia trwałe rozwiązanie problemu. Wybór odpowiedniego środka do wykonania tego typu usługi to jednak zaledwie połowa sukcesu. Niezwykle ważne jest w tym przypadku również doświadczenie. Warto zatem podkreślić, że nasza firma jest jednym z pierwszych w Polsce oraz jedynym w Krakowie Autoryzowanym Ekspertem SSR.

Jak przebiega zabieg smart repair?

Żeby usługa smart repair przyniosła zamierzony skutek, należy wykonać również szereg innych zadań. Jak w telegraficznym skrócie przebiega proces usunięcia rys i zadrapań z lakieru samochodu? Podobnie jak w przypadku polerowania samochodu pierwszym krokiem jest jego odpowiednie przygotowanie lakieru. Dopiero po tym można na niego nałożyć środek SSR Sprayles Scratch Repair. Na koniec fragment karoserii, na który nałożony został preparat, należy odpowiednio wypolerować. Wtedy można dostrzec efekty zabiegu. A te są naprawdę oszałamiające.