fbpx

Renowacja lamp samochodowych

Jeśli szukasz firmy, która wykona zabieg renowacji lamp samochodowych, wybierz Auto Spa Kraków. Nasza firma od wielu lat dba o wygląd aut klientów. Żeby zachować wzorowy stan nadwozia, w szerokiej gamie naszych usług dostępne jest między innymi zabezpieczenie powłoki lakieru, detailing wnętrza samochodu czy właśnie renowacja kloszy lamp. Tego typu zabiegi w znacznym stopniu poprawiają wygląd auta, a renowacja lamp zwiększa również bezpieczeństwo, które na drodze jest najważniejsze.

Jak polerujemy lampy samochodowe?

Jeśli odwiedzisz nasze centrum motoryzacyjne w celu przeprowadzenia zabiegu renowacji lamp samochodowych, możesz być pewien, że klosze będą wyglądały jak nowe. W jaki sposób je odrestaurowujemy? Nasi fachowcy w celu pozbycia się efektu zmatowienia lamp wykorzystują specjalne środki chemiczne, które ułatwiają spolerowanie zabrudzenia. Ponadto cały zabieg przeprowadzany jest przy wykorzystaniu specjalnych narzędzi, tak aby nie porysować lamp, a efekt przeprowadzonych prac był długotrwały i jeszcze efektywniejszy.

Efekty renowacji lamp samochodowych

Zastanawiasz się, co zyskujesz dzięki przeprowadzeniu renowacji lamp w swoim samochodzie? Polerowanie przede wszystkim sprawi, że w szybki sposób lampy w Twoim samochodzie znów będą świeciły jak nowe. Ponadto będą one szkliste jak tuż po wyjeździe z salonu. Oprócz efektu wizualnego poprawisz również bezpieczeństwo swoje oraz Twoich pasażerów. Dzięki pracom, które przeprowadzimy, reflektory nie będą już zmatowiałe, co pozwoli na dokładniejsze oświetlenie drogi.