fbpx

Renowacja lamp samochodowych

Jeśli szukasz firmy, która wykona zabieg renowacji lamp samochodowych, wybierz Biela Auto Spa. Nasza firma od wielu lat dba o wygląd aut klientów. Żeby zachować wzorowy stan nadwozia, w szerokiej gamie naszych usług dostępne jest między innymi zabezpieczenie powłoki lakieru, detailing wnętrza samochodu czy właśnie renowacja kloszy lamp. Tego typu zabiegi w znacznym stopniu poprawiają wygląd auta, a renowacja lamp zwiększa również bezpieczeństwo, które na drodze jest najważniejsze.

Jak polerujemy lampy samochodowe?

Jeśli odwiedzisz nasze centrum motoryzacyjne w celu przeprowadzenia zabiegu renowacji lamp samochodowych, możesz być pewien, że klosze będą wyglądały jak nowe. W jaki sposób je odrestaurowujemy? Nasi fachowcy w celu pozbycia się efektu zmatowienia lamp wykorzystują specjalne środki chemiczne, które ułatwiają spolerowanie zabrudzenia. Ponadto cały zabieg przeprowadzany jest przy wykorzystaniu specjalnych narzędzi, tak aby nie porysować lamp, a efekt przeprowadzonych prac był długotrwały i jeszcze efektywniejszy.

Efekty renowacji lamp samochodowych

Zastanawiasz się, co zyskujesz dzięki przeprowadzeniu renowacji lamp w swoim samochodzie? Polerowanie przede wszystkim sprawi, że w szybki sposób lampy w Twoim samochodzie znów będą świeciły jak nowe. Ponadto będą one szkliste jak tuż po wyjeździe z salonu. Oprócz efektu wizualnego poprawisz również bezpieczeństwo swoje oraz Twoich pasażerów. Dzięki pracom, które przeprowadzimy, reflektory nie będą już zmatowiałe, co pozwoli na dokładniejsze oświetlenie drogi.

 

Szybka wycena

Tutaj wpisz treść swojego zapytania, abyśmy wiedzieli - w czym dokładnie możemy pomóc

Zgłoś się do nas to

Instagram