fbpx

PDR usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Gwałtowne burze to zmora niejednego kierowcy.
Na myśl o niszczycielskim działaniu gradu drżą nie tylko ci właściciele aut, którzy na co dzień parkują pod chmurką, ale także ci, którzy wyjątkowo zostawili auto pod blokiem, a nie w garażu.
Lecz od razu dobrą mamy wiadomość !

Wgniecenia po gradzie można usunąć, i to bez obawy, że pojazd straci na wartości.

 

Zastanawiasz się, jak usunąć wgniecenia po gradzie? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne, jak mogłoby się wydawać. W przypadku, gdy grad uszkodził karoserię, bardzo rzadko dochodzi do naruszenia struktury lakieru, czyli, pisząc prościej, w wyniku gradobicie nie powstają rysy.

W takich wypadkach możliwe jest bezinwazyjne usuwanie wgnieceń bez lakierowania. PDR (Paintless Dent Repair), to stosunkowo prosty i szybki sposób na wgniecenia po gradobiciu i nie tylko.

Jak przed chwilą sygnalizowaliśmy, zastosowanie tej metody jest możliwe tylko wtedy, gdy nie doszło do zarysowania karoserii. Wykonuje się wyciąganie lub prostowanie bez lakierowania, a wybór optymalnej techniki uzależniony jest od miejsca, w którym zlokalizowane jest uszkodzenie.

PDR jest metodą w pełni uznawaną przez towarzystwa ubezpieczeniowego, dlatego jeśli posiadasz dodatkowe ubezpieczenie AC, polisa pokryje wszelkie koszty.

UWAGA! : W związku z dużym zainteresowaniem usługą naprawy tego typu szkód, uruchomiliśmy dodatkową jednostkę, dzięki czemu terminy oczekiwania na usunięcie szkody to maksymalnie 2 tygodnie.
Instagram