fbpx

Mycie detailingowe

W tym niby łatwym procesie pielęgnacji pojazdu kryje się wiele zagrożeń, które często są bagatelizowane przez zwyczajne myjnie ręczne, które nie przywiązują wagi do ważnych szczegółów. Taka sytuacja nie ma miejsca, gdy zdecydujesz się na mycie detailingowe. Wtedy nie ma ryzyka, że powstaną defekty, takie jak ryski, zmatowienia, utrata połysku, które są wyraźnie widoczne w świetle dziennym i stanowią prawdziwą zmorę dla wszystkich entuzjastów pięknych aut.

W naszym salonie opracowaliśmy procedury luksusowego, bezpiecznego oraz wieloetapowego procesu mycia pojazdów. Jest on realizowany w sposób staranny i gruntowny, dzięki czemu uporczywe powierzchniowe zanieczyszczenia zostają całkowicie usunięte.

Myjnia ręczna Auto Spa Kraków

Myjnia ręczna w Auto Spa Kraków to jedno ze sztandarowych tego typu miejsc w stolicy Małopolski. Oprócz usługi takiej jak np. pranie tapicerki aut, dzięki której wnętrze Twojego samochodu zostanie odświeżone, nasza firma dba również o jego wygląd zewnętrzny. Jednym z podstawowych zabiegów mających na celu poprawę estetyki auta jest mycie. To niezwykle ważny zabieg, aby utrzymać najwyższą jakość lakieru na karoserii auta. Czym grozi zaniedbywanie mycia pojazdu? Przede wszystkim jego lakier będzie zmatowiały. Zalegające na progach czy nadkolach samochodu warstwy soli drogowej mogą również wywołać odpryski. Bruzdy w warstwach lakieru są z kolei częstym powodem pojawiających się ognisk korozji. Właśnie dlatego tak ważne jest regularne mycie auta.

Dlaczego warto wybrać naszą myjnię ręczną?

Mycie samochodu to jedynie pierwszy element dbania o jego wygląd. Jeśli chcesz jednak na długo zachować go w jak najlepszym stanie, należy myć go w odpowiedni sposób. Właśnie dlatego warto nam zaufać. Nasi specjaliści czyszczą karoserię auta według ściśle określonych procedur. Równie ważne jest zastosowanie odpowiednich narzędzi. Mycie samochodu w klasycznych myjniach jest częstą przyczyną powstawania rys i odprysków. W naszym salonie gwarantujemy, że pojazd zostanie odpowiednio doczyszczony i nie powstaną przy tym żadne uszkodzenia. Niezwykle istotne jest również zastosowanie konkretnych kosmetyków. Te nasi specjaliści dobierają odpowiednio do lakieru auta oraz jego stanu, tak aby efekt przeprowadzonych prac był jak najlepszy.

 

Szybka wycena

Tutaj wpisz treść swojego zapytania, abyśmy wiedzieli - w czym dokładnie możemy pomóc

Zgłoś się do nas to

Instagram