fbpx

Detailing Kraków

1024 576 admin

Nieumiejętne mycie czy osuszanie samochodu to najprostszy sposób, aby zniszczyć lśniący lakier samochodu. W tym (z pozoru) łatwym procesie pielęgnacji pojazdu, kryje się wiele zagrożeń, które często są bagatelizowane przez zwyczajne myjnie samochodowe, które nie przywiązują wagi do ważnych szczegółów. Powstałe w ten sposób defekty jak ryski, zmatowienia, utraty połysku są wyraźnie widoczne w świetle dziennym. Stanowią one prawdziwą zmorę dla wszystkich entuzjastów pięknych aut.

W Naszym salonie Opracowaliśmy procedury luksusowego wieloetapowego procesu mycia pojazdów. Jest on realizowany w sposób staranny i gruntowny, dzięki czemu uporczywe, powierzchniowe zanieczyszczenia zostają całkowicie usunięte.

Po rzetelnym przygotowaniu powierzchni pojazdu możliwa jest gruntowna analiza obecnego stanu lakieru, co jest istotnym elementem dalszych prac. Przy pomocy specjalistycznych urządzeń pomiarowych badamy grubość lakieru i sprawdzamy jakie bezpieczne programy możemy zalecić by auto odzyskało salonowy wygląd.

Kolejnym etapem analizy powłoki lakierniczej jest dokładna jego ocena przy wykorzystaniu imitatora światła słonecznego, dzięki któremu widać uszkodzenia nie widoczne gołym okiem, jednocześnie dokonywana jest ocena stopnia nasycenia barwy i rodzaju lakieru. Otrzymane w ten sposób wyniki wpływają na planowanie każdego, kolejnego etapu pielęgnacji samochodu. Po analizie powłoki lakierniczej można przystąpić do procesu renowacji To profesjonalny wieloetapowy, skomplikowany proces korekty lakieru, gdzie brany pod uwagę jest każdy szczegół. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom jesteśmy w stanie profesjonalnie określić obecny stan lakieru i dopasować do niego najbardziej odpowiedni system renowacji. Nasza firma, w przeciwieństwie do innych usuwa całkowicie uszkodzenia powstałe w lakierze, a nie je tuszuje. Dzięki takiemu działaniu masz pewność, że po naszej renowacji lakieru poprzednie uszkodzenia nie wrócą.

Detailing Kraków.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Instagram