fbpx

Pranie tapicerki aut

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł dokonać prania tapicerki auta w Krakowie, odwiedź nasze centrum motoryzacyjne. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz z należytą starannością nasi pracownicy przywrócą jej oryginalny wygląd. W naszej ofercie, oprócz czyszczenia i impregnacji skór dostępna jest również pełna kosmetyka kabiny pojazdu. Warto pamiętać, że nie tylko wygląd zewnętrznej części auta jest ważny. W końcu komfortowa podróż w znacznym stopniu uzależniona jest od wnętrza samochodu i tego, czy jest w nim czysto.

Jakie zabrudzenia usuwamy?

Jeśli oddasz samochód w ręce specjalistów z Auto Spa Kraków, możesz być pewien, że usuniemy wszystkie zabrudzenia z wnętrza Twojego samochodu. Przede wszystkim pozbędziemy się podstawowych zanieczyszczeń, takich jak piach czy zaschnięte błoto. Pranie tapicerki auta pozwala jednak usunąć również o wiele mocniejsze zabrudzenia, takie jak plamy po rozlanych napojach, resztki jedzenia czy sierść zwierząt. Dzięki praniu tapicerki pozbywamy się wszystkich zanieczyszczeń, trudnych do usunięcia podczas tradycyjnego odkurzania samochodu.

Efekty prania tapicerki

Zastanawiasz się, jakie efekty przynosi pranie tapicerki auta? Nasi specjaliści wykonują pełne czyszczenie wnętrza samochodu. Oznacza to, że zabrudzenia zostaną usunięte nie tylko z tapicerki. Oprócz foteli i kanapy prane są również m.in boczki drzwi, podsufitka czy dywaniki i podłoga auta. Dzięki zastosowaniu chemii, kosmetyków i sprzętu najwyższej jakości oraz dbałości o każdy szczegół wnętrze nie tylko będzie wyglądało jak nowe, ale zapewni Ci ono komfort podróży. W trakcie czyszczenia usuwamy zapach dymu papierosowego czy woń zwierząt. Powietrze w aucie staje się tym samym świeże i jest pozbawione bakterii oraz zarazków.

 

Szybka wycena

Tutaj wpisz treść swojego zapytania, abyśmy wiedzieli - w czym dokładnie możemy pomóc

Zgłoś się do nas to

Instagram