fbpx

Polerowanie samochodu

Lakier Twojego samochodu stracił już połysk i głębię, jest zmatowiony oraz porysowany? Złotą receptą na rozwiązanie tego problemu jest polerowanie samochodu, które możesz wykonać w naszym krakowskim centrum. W internecie można znaleźć wiele poradników, jak wykonać tego typu pracę samodzielnie. Czy warto je jednak przeprowadzać na własną rękę? Zdecydowanie nie! Bez użycia specjalistycznych narzędzi oraz bez fachowej wiedzy możesz wyrządzić ogromną krzywdę karoserii swojego samochodu. Ponadto zabieg odświeżenia lakieru auta jest wyjątkowo czasochłonny i wymaga odpowiednich warunków do jego przeprowadzenia. Pozwól zatem naszym specjalistom z ogromnym doświadczeniem i wiedzą sprawić, by znów zachwycał jak w dniu opuszczenia salonu. Dzięki wieloletniej pracy, szkoleniom i zdobytemu doświadczeniu otrzymujesz gwarancję wykonania profesjonalnej usługi.

Na czym polega zabieg polerowania samochodu?

Zabieg polerowania samochodu polega na usunięciu z jego lakieru wszystkich rys, skaz oraz innych niedoskonałości. Nasza firma, w przeciwieństwie do konkurencji, całkowicie usuwa uszkodzenia powstałe w lakierze. Nie tuszujemy ich ani nie maskujemy w żaden inny sposób. Dzięki takiemu działaniu masz pewność, że po przeprowadzonej w naszej firmie korekcie lakieru poprzednie uszkodzenia nie wrócą. Auto Spa Kraków zapewnia najwyższą jakość i dbałość o każdy szczegół!

Co obejmuje zabieg polerowania lakieru?

  • Usuwanie hologramów (smug po polerowaniu widocznych w pełnym słońcu) – dzięki temu unikniesz efektu, w którym Twój samochód w słońcu traci swój dawny blask i połysk.
  • Usuwanie zmatowień lakieru – zabieg polerowania lakieru pozwala pozbyć się efektu zmatowienia i przywraca mu połysk jak tuż po opuszczeniu salonu.
  • Usuwanie śladów po wżerach – wżery są częstą przypadłością nieco starszych samochodów. Pozbądź się ich na dobre.
  • Usuwanie żywic – żywica jest substancją wyjątkowo trudną do usunięcia z powierzchni lakieru. Dla nas nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Przy użyciu specjalnych środków nie będzie po niej śladu.
  • Usuwanie przebarwień – lakier na Twoim aucie ma wyraźne skazy? Jego śnieżna biel nabrała żółtego przebarwienia? Odwiedź Auto Spa Kraków, a przywrócimy mu oryginalny kolor nadwozia.

Dzięki nowemu wyglądowi Twój samochód zyskuje na wartości!

Instagram