fbpx

Detailing wnętrza samochodu

Oprócz wyglądu zewnętrznego również wnętrze ma ogromne znaczenie. Nie dotyczy to jedynie ludzi – tak samo jest z samochodami. Z myślą o tych, dla których zadbany i czysty środek pojazdu jest niezwykle ważny, przygotowaliśmy usługę auto detailingu, którą prowadzimy na terenie Krakowa. Pięknemu i lśniącemu lakierowi auta często towarzyszy kurz i plamy w jego wnętrzu. Wynika to z tego, że zwykle nie znajdujesz czasu by wyczyścić samochód w środku. Niezwykle ważne jest jednak regularne pranie tapicerki aut oraz inne zabiegi poprawiające stan jego wnętrza. Często nie myślimy bowiem o tym, jak wiele zanieczyszczeń znajduje się w dywanikach, desce rozdzielczej, nawiewach, kierownicy i wielu innych elementach. Zabrudzeniom często towarzyszą również bakterie, które rozwijają się we wnętrzu Twojego samochodu i które wdychasz podczas każdej podróży.

Co obejmuje auto detailing?

Usługa auto detailingu to szereg zabiegów, które wykonujemy w środku samochodu. Dzięki temu zarówno tapicerka, jak i deska rozdzielcza czy boczki drzwi ponownie przypominają wnętrze samochodu, który dopiero zjechał z linii produkcyjnej. Co dokładnie możemy zaoferować posiadaczom czterech kółek? W naszej ofercie znajduje się pełen zakres czyszczenia samochodu:

  • Dokładne odkurzanie wnętrza samochodu – to wstępna część szerokiego wachlarza zabiegów, pozwalająca na usunięcie powierzchniowych zabrudzeń, takich jak na przykład piach.
  • Czyszczenie wszystkich zakamarków – wiele zabrudzeń nie jest widocznych gołym okiem. Nieczystości znajdujące się w nawiewach czy pod fotelami często są jednak powodem nieprzyjemnego zapachu.
  • Pranie tapicerki, pranie dywaników – pranie wszystkich elementów materiałowych pozwala pozbyć się zaschniętego błota, wszelkich plam oraz mocnych zabrudzeń tapicerki.
  • Dokładne czyszczenie i odtłuszczanie przycisków, plastików, kierownicy – dzięki temu zabiegowi deska rozdzielcza ponownie będzie błyszczała jak nowa.
  • Czyszczenie i impregnacja plastików oraz skór – diabeł tkwi w szczegółach, więc niezwykle ważne jest dokładne wyczyszczenie nie tylko deski rozdzielczej w samochodzie, ale również pozostałych plastikowych i skórzanych elementów.
  • Mycie szyb – szyby w aucie brudzą się nie tylko od zewnątrz. Smugi czy tłuste plamy często utrudniają widoczność, dlatego ich dokładne wyczyszczenie jest jedną z podstawowych czynności.
  • Dokładne czyszczenie bagażnika wraz z kołem zapasowym – zakupy czy walizki są częstą przyczyną powstawania zabrudzeń w bagażniku. Nasza firma dokładnie wyczyści całą przestrzeń załadunkową, nie zapominając przy tym o kole zapasowym znajdującym się pod jej powierzchnią.
Instagram